Kaya Sabancı’nın eşi ve kızı Mandarin Oriental’in 10. yıl kutlamasına katıldı

İki hafta önce, 20 Haziran’da Bodrum’daki Mandarin Oriental Otel’de iş insanı Kaya Sabancı, otelin patronu Vedat Aşçı ile kavga etmiş ve hastaneye kaldırılmıştı.

Türkiye’nin ilk kez PD’den okuduğu bu olayın ardından Kaya Sabancı’nın avukatları Vedat Aşçı hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıklamışlardı.

Mandarin Otelleri’nin sahibi iş insanı Vedat Aşçı ise Patronlar Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla’ya olayla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Aşçı, Kaya Sabancı’nın 6 yıl önce Mandarin Oriental’den bir ev aldığını ve daha sonra site yönetimiyle arasında problemler yaşandığını söylemişti.

Yıllardır yaşanan bu sorunların biriktiğine dikkat çeken Aşçı, “Çok kıymetli bir ailenin mensubu olduğu için kendisini bugüne kadar hep idare ettik. Ancak kendisinin ne derece sorunlu olduğunu bilen aileye yakın birçok isim beni aradı ve geçmiş olsun dileklerini iletti” demişti.

KAYA SABANCI’NIN EŞİ VE KIZI MANDARİN’İN KUTLAMASINDA EĞLENDİ

Türkiye gündemine oturan ve günlerce konuşulan bu olayın üzerinden 2 hafta geçmişken, yine Bodrum Mandarin Oriental’de dikkat çeken bir olay yaşandı.

Otelin 10. kuruluş yıl dönümü kutlamalarına katılan isimler arasında Kaya Sabancı’nın eşi Aynur Nazire Özderici ile kızı Gizem Sabancı da vardı.

Anne-kız Sabancılar parti boyunca çılgınlar gibi eğlenip, gecede sahne alan ünlü şarkıcı Kylie Minogue’nun şarkılarına birlikte eşlik ettiler.

BÜYÜK KUTLAMA

Mandarin’deki 10. yıl kutlamasına cemiyet hayatının önde gelen birçok ismi katılırken otelin patronu Vedat Aşçı da sahneye getirilen pastayı kesti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir