Kanser hastası Fethiyeli gencin Bahçeli hayali gerçek oldu

Kenan GÜRBÜZ

MHP Muğla Milletvekili adayı olan Kaan Kürşat Gönül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fethiye’nin Nif Mahallesinde yaşayan ve kanser tedavisi görün 17 yaşındaki Mehmet Boran Kara’nın en büyük hayali MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile konuşma hayalinin gerçekleştiğini paylaştı.

17 yaşındaki Mehmet Boran Kara’nın bu isteğini kendisini sık sık ziyaret eden MHP Fethiye İlçe Başkanı Avukat Abdulkadir Tekin’e söylediğine işaret eden Gönül, şu ifadelere yer verdi:

“MHP Fethiye İlçe Başkanımız Abdulkadir Tekin’de Mehmet Boran Kara’nın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşme isteğini MHP Muğla İl Başkanımız Oğuzhan Akarfırat’a ilettik MHP Muğla İl Başkanımız Oğuzhan Akarfırat’ın ve benim girişimlerim sonrasında, 17 yaşındaki kardeşimizin talebi MHP Genel Merkezimize ulaştı. MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli 17 yaşındaki kanser hastası gencimizin bu talebini kabul ederek, Fethiye’li Mehmet Boran Kara’yı telefonla aradı ve Boran Kara bir görüşme gerçekleştirdi”

MHP GENEL MERKEZİNE DAVET ETTİ

Görüşmede, Mehmet Boran Kara’ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçmiş olsun dediği ve “Ankara’ya yolun düşerse genel merkezde seni ağırlamak isterim” diyerek Ankara’ya davet ettiği belirttildi.

Bahçeli ile görüşmekten mutlu olduğunu söyleyen Kara da teşekkürlerini iletirken sağlığına kavuştuktan sonra Bahçeli’yi ziyaret etmek istediği öğrenildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir